Mobile menu

2 червня 2020 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець.

Першим комісія розглянула перелік об'єктів майна районної комунальної власності, що підлягають приватизації. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який ознайомив присутніх із пропозиціями щодо об'єктів майна районної комунальної власності, що пропонуються до приватизації. Депутатами було погоджено включення до об'єктів приватизації приміщення стоматполіклініки та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула питання приватизації об'єкта майна комунальної власності. Членів комісії інформував директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, який запропонував присутнім надати дозвіл на приватизацію об'єкта майна районної комунальної власності – приміщення стоматполіклініки. Депутатами була погоджена приватизація приміщення стоматполіклініки шляхом продажу та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула склад аукціонної комісії з приватизації об'єкта районної комунальної власності. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який ознайомив присутніх із пропозиціями щодо персонального аукціонної комісії з приватизації об'єкта районної комунальної власності. Депутатами був погоджений склад комісії аукціонної комісії з приватизації об'єкта районної комунальної власності та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

 Четвертим комісія розглянула питання проведення незалежної оцінки об'єкта комунальної власності. Членів комісії інформував директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, який запропонував надати дозвіл КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" на проведення незалежної оцінки будівлі стоматполіклініки. Депутатами було погоджено надання директору КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василю Уманцю повноважень на укладення договору на проведення оцінки майна та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула зміни до Спостережної ради КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків". Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка запропонувала присутнім виключити із складу Спостережної ради Ольгу Шпицю в зв'язку із її звільненням з займаної посади та включити до складу Спостережної ради Наталію Коваль. Депутатами було вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.