Mobile menu

2 червня 2020 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, голова райдержадміністрації Наталія Коваль та директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової сорок четвертої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 5 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 44 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 4 червня 2020 року о 1000, було включено 5 питань:

1. Про затвердження переліку об’єктів майна комунальної власності районної ради, що підлягає приватизації. 

2. Про приватизацію об’єкта майна комунальної власності районної ради. 

3. Про затвердження складу аукціонної комісії з приватизації об’єкта комунальної власності районної ради. 

4. Про проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності районної ради. 

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 09.10.2019 №38-1/VII "Про утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради та затвердження її персонального складу".