Mobile menu

16 червня 2020 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Світлана Балковенко.

Першим комісія розглянула питання затвердження протоколів аукціонної комісії з продажу майна комунальної власності районної ради. Членів комісії інформував голова аукціонної комісії Сергій Струк, який ознайомив присутніх із протоколами №1 та №2 аукціонної комісії. Депутатами були розглянуті протоколи засідань аукціонної комісії та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула звіт про оцінку майна комунальної власності. Членів комісії інформувала заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Світлана Балковенко, яка ознайомила присутніх із звітом про оцінку майна комунальної власності. Депутатами був розглянутий звіт про оцінку майна та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула умови продажу об'єкта приватизації та Інформаційне повідомлення. Членів комісії інформував голова аукціонної комісії Сергій Струк, який ознайомив присутніх із умовами продажу нежитлової будівлі стоматполіклініки. Депутатами було затверджене Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами нежитлової будівлі стоматполіклініки та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Четвертим комісія розглянула зміни до складу аукціонної комісії. Членів комісії інформувала заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Світлана Балковенко, яка запропонувала виключити із складі аукціонної комісії юрисконсульта КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Костенко Яну Володимирівну в зв'язку із звільненням. Депутатами було погоджено виключення із складі аукціонної комісії юрисконсульта КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Костенко Яни Володимирівни та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула надання згоди на прийняття в комунальну власність районної ради від Департаменту будівництва автомобіля Renault Duster. Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка запропонувала присутнім погодити прийняття в комунальну власність районної ради від Департаменту будівництва автомобіля Renault Duster. Депутатами було погоджено постановка на баланс Антонівської АЗПСМ автомобіля Renault Duster та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.