Mobile menu

Кожного року 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

 Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.

Кожен раз у цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.

Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до рідної землі допомогла нашим землякам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу.

З нагоди відзначення пам’ятної дати та вшанування пам’яті жертв війни в Україні за участю керуючого справами районної ради Сергія Гребенюченка, голови райдержадміністрації Наталії Коваль, представників Шполянської ОТГ та районної ради ветеранів відбулося покладання квітів до Стели в Парку Слави та до пам’ятного знаку  розвідникам 1 Повітряно-десантної армії в Дар'ївському лісі.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!