Mobile menu

23 червня 2020 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби України. З вітальним словом до працівників державної служби звернулися керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та голова райдержадміністрації Наталія Коваль.

 Керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко зазначив, що державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни. Довіра до влади починається з державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства. Насамперед, від державних службовців залежить якість політичних, економічних та соціальних перетворень у нашій країні. Побажав витримки і терпіння, щоб кожен день  життя був щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагало у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Побажав світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від  почесної праці.

 За сумлінне виконання службових обов’язків, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку  Шполянщини, у справу утвердження України як  незалежної, правової, демократичної, соціальної держави, за безкомпромісне і чесне служіння  інтересам країни і її громадян, добросовісне відношення до роботи, активну громадську позицію, наставництво і професіоналізм  та з нагоди Дня державної служби кращому працівнику державної служби – начальнику відділу організаційної роботи, документообігу, контролю та з питань управління персоналом Олені Мар'яш була вручена Грамота районної ради і квіти.