Mobile menu

Інформаційне повідомлення 

про приватизацію об’єкта малої приватизації –  нежитлової будівлі стоматполіклініки в складі: стоматполіклініка, 2 А, 731,0 кв. м; приміщення котельні, Б, 15,1 кв. м, що  перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства  "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М. С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради 

1. Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта приватизації: нежитлова будівля стоматполіклініки в складі: стоматполіклініка, 2 А, 731,0 кв. м; приміщення котельні, Б, 15,1 кв. м (далі – об’єкт приватизації). 

Місцезнаходження об’єкта приватизації: Черкаська обл.,  Шполянський район,  м. Шпола, вул. Таранця, буд. 19.

Найменування балансоутримувача: комунальне некомерційне підприємство "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради, код за ЄДРПОУ 02005496.

Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: 20603,Черкаська обл., Шполянський р., м. Шпола, вул. Миколи Амосова, 10, тел./факс: (04741) 2-16-00,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відомості про об’єкт приватизації та про земельні ділянки, на яких розташований об’єкт: двохповерхова нежитлова будівля стоматполіклініки в складі: стоматполіклініка, 2 А, 731,0 кв. м; приміщення котельні, Б, 15,1 кв. м.  Рік побудови 1959 р. 

Стоматполіклініка: фундамент та цоколь – бутовий стрічковий, стіни – цегляні (1,5 цеглини) обкладені керамічною плиткою, перегородки – цегляні (штукатурка і побілка), міжповерхові перекриття – залізобетонні плити, підлога – лінолеум, цементова, дах – залізо по дерев’яній обрешітці, прорізи – подвійні, фільончасті, частково замінені на металопластикові, сходи – бетонні, опалення  - місцеве.   

Приміщення котельні: фундамент – бутовий камінь, стіни – цегляні, перегородки – цегляні, міжповерхові перекриття – залізобетонні плити, підлога – цементова, дах – суміщений, вікна та двері – одинарні. Інженерне обладнання – електрозабезпечення, газопостачання.

Невід’ємною частиною об’єкту є: відстійник каналізації, кладова, каналізаційні труби – 40 м, підземний газопровід низького тиску – 86 м, надземний газопровід – 5,0 м, внутрішній газопровід низького тиску – 9,3 м.

Земельна ділянка знаходиться в постійному користуванні комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради (Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЯЯ№348703 від 18.10.2007 р.)

Об’єкт  приватизації розташований в центрі міста. 

2)Інформація про аукціон: 

Аукціон проводиться відповідно до вимог Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна", Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 (із змінами). 

Покупець об’єкта приватизації повинен відповідати вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Спосіб проведення аукціону: електронний аукціон з умовами.

Дата  проведення аукціону з умовами: 27 липня 2020 року.

          Час проведення аукціону: визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою (далі – ЕТС) для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону  в проміжку часу з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному  аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

Продаж об’єкту на аукціоні та подальшого подання цінових пропозицій, здійснюється за наявності не менше двох учасників аукціону та вважається таким, що відбувся, у разі здійснення на аукціоні не менше одного кроку аукціону на підвищення стартової ціни. У разі, коли для участі в аукціоні з продажу об’єкта приватизації подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, аукціон визначається таким, що не відбувся, а сесія Шполянської районної ради приймає рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.

3)Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта для продажу: 

на аукціоні з умовами –  3 099 300,00 грн.  (без ПДВ);

на аукціоні із зниженням стартової ціни –  1 549 650,00 грн. (без ПДВ);

          аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1 549 650,00 грн. (без ПДВ).

Розмір гарантійного внеску для:  

          аукціону з умовами – 309 930,00 грн. (без урахування ПДВ);

аукціону із зниженням стартової ціни – 154 965,00 грн. (без урахування ПДВ);

          аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 154 965,00 грн. (без урахування ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску (плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні): 944 (дев’ятсот сорок чотири)  гривні 60 копійок, що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

Умови продажу об’єкта приватизації:

- усі пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу витрати покладаються на покупця;

- покупець зобов’язаний не змінювати медичний профіль об’єкту протягом трьох років після купівлі.

4)Додаткова інформація:

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами в національній валюті:

Для перерахування реєстраційного та гарантійного внесків:

Одержувач: УК у Шпол.р-н/Шполянський р-н/31030000

Рахунок №: UA588999980314191905000023552

Банк одержувача: ГУДКСУ м. Київ

Код ЄДРПОУ: 38031276

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: 

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Час і місце проведення огляду об’єкта приватизації: 

Ознайомитися з об’єктом приватизації можна в робочі дні за місцем його розташування за адресою: Черкаська обл., Шполянський р., м. Шпола,                              вул. Таранця, буд. 19 (за попередньою домовленістю з контактною особою). 

Контактна особа від комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради, яка є відповідальною за забезпечення можливості огляду об’єкта приватизації: Ковач Мирослава Людвігівна, тел.: (068) 552-10-25.

Найменування особи організатора аукціону: Шполянська районна рада, адреса: 20603, м. Шпола, Черкаська обл., вул. Лозуватська, 60, адреса веб-сайту: http://shpolarada.gov.ua//. Телефони для довідок: (04741) 5-25-91, факс (04741) 5-51-35.

Для можливості огляду та ознайомлення з документами, що стосуються об’єкта приватизації, потенційним покупцям необхідно звертатися до комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради за адресою: Черкаська обл., Шполянський р., м. Шпола,  вул. Соборна, 58 протягом робочого часу (понеділок – четвер з 8 до 14 годин 30 хвилин, п’ятниця – з  8 годин до 16 години ). Телефони для довідок: (04741) 2-02-00,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа, яка є відповідальною за забезпечення можливості огляду та ознайомлення документами об’єкта приватизації: Бойко Тетяна Валентинівна, тел. (04741) 2-02-00,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягатиме внесенню учасником у разі визначення його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика  та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 10 травня 2018 року № 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі – продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

5)Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: 

Рішення Шполянської районної ради від 04 червня 2020 року №44-1/VII "Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності районної ради, що підлягає приватизації".

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: UA-AR-P-2020-06-09-000001-3.

Період між аукціонами: 

аукціон з умовами – аукціон із зниженням стартової ціни – 30 календарних днів; 

аукціон із зниженням стартової ціни – аукціон за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 30 календарних днів. 

Крок аукціону для: 

аукціону з умовами – 30 993, 00 грн.;  

аукціон із зниженням стартової ціни – 15 496,50 грн.;

аукціон за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій –  15 496,50 грн.

Кількість кроків для аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 1. 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.