Mobile menu

9 липня 2020 р. заступник голови районної ради Лідія Татарина взяла участь в роботі комісії Управління Північного офісу Держаудитслужби стосовно довготривалої реконструкції очисних споруд Шполянської багатопрофільної лікарні та фінансового контролю використання на реконструкцію коштів.

 Для участі в перевірці прибули начальник відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку Управління Північного офісу Держаудитслужби Олег Журба, представник Департаменту будівництва В'ячеслав Журавльов, представник підрядника Віталій Левченко, директор комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, інженер з нагляду за будівництвом комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Мирослава Ковач, голова постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів Володимир Пустовіт та начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Олена Яровенко.

Комісія, на підставі наявних Договорів виконання робіт за 2015-2018 роки перевірила якість виконаних робіт по реконструкції очисних споруд. В ході перевірки було з'ясовано, що підрядник, який виконував роботи з реконструкції очисних споруд в 2015-2016 р. – ТОВ "Рось-Ялта", станом на сьогодні ліквідований і тому не прибув на місце фактично виконаних ним робіт. Підрядник, який з'явився для участі в фактичній перевірці, виконував роботи з реконструкції гідроізоляції очисних споруд лікарні в 2017-2018 роках.

 Директор комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець наголосив, що всі етапи реконструкції очисних споруд були виконані незадовільно і нинішній стан очисних споруд лікарні не дозволяє ввести їх в експлуатацію.

Провівши комплексну перевірку реконструкції очисних споруд комісією були прийняті відповідні рішення та за їх результатами готуються пропозиції керівництву Управління Північного офісу Держаудитслужби щодо подальшої долі реконструкції очисних споруд лікарні.