Mobile menu

14 липня проведено засідання колегії райдержадміністрації, участь у якому взяла заступник голови районної ради Лідія Татарина. 

 На порядок денний винесено питання:

1. Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, дотримання законодавства про працю страхувальниками та роботу щодо виявлення ознак використання праці неоформлених працівників у Шполянському районі.

     Доповіли – Фарштейн Олена Юріївна – заступник начальника управління соціального захисту  населення райдержадміністрації та Курінний Борис Леонтійович – начальник Шполянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру)  Головного  управління Пенсійного фонду України.

2. Про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2020 року.

Доповіла – Голуб Оксана Олександрівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

3. Про роботу органів виконавчої влади району щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення відповідно до вимог чинного законодавства проведену в  І півріччі 2020 року.

По цьому питанні слухали Колос Галину Юріївну – головного спеціаліста

відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

4. Про стан готовності району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, доповіла Яровенко Олена Миколаївна – завідувач сектору містобудування, архітектури,інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

5. Про  результати роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району за підсумками проведеної перевірки фінансово-господарського стану в закладі.

                 Доповіла Каландирець Ірина Іванівна – заступник голови райдержадміністрації.

У ході обговорення вищевказаних питань прийнято ряд важливих рішень, надані доручення на їх виконання.