Mobile menu

В ході підготовки до проведення позачергової сесії районної ради 15-16 липня 2020 р. відбулися ряд засідань постійних депутатських комісій та президії районної ради.

 15 липня 2020 р. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я під головуванням Сергія Маєтного. Комісія розглянула питання внесення змін до районної премії імені братів М.С. і О.С. Коломійченків в галузі охорони здоров'я, з яким виступила заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець. Депутати погодили зміни до складу комісії з присудження районної премії імені братів М.С. і О.С. Коломійченків в галузі охорони здоров'я та вирішили внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

Також 15 липня 2020 р. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. Комісія розглянула питання внесення змін до районної премії імені Івана Гончара в галузях культури і освіти, з яким виступила заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець. Депутати погодили зміни розміру премії та зміни до складу комісії з присудження районної премії імені Івана Гончара в галузях культури і освіти та вирішили внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

16 липня 2020 р. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічної діяльності та комунальної  власності під головуванням Павла Мальчика.

Першим комісія розглянула питання списання майна територіального центру обслуговування громадян, з яким виступив директор територіального центру обслуговування громадян Петро Двірник. Комісія погодила списання частини майна територіального центру обслуговування громадян та вирішила внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

Наступним комісія розглянула питання передачі в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ літнього танцювального майданчика, про яке доповів директор районного Будинку культури Анатолій Берестецький. Депутати розглянули дане питання та вирішили внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

Третім комісія розглянула питання передачі шкільного автобуса  у комунальну власність Лип’янської сільської ради, про яке доповів завідуючий сектором освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Депутатами було розглянуто клопотання Лип'янської сільської ради та вирішено внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

Наступним комісія розглянула питання списання майна територіального центру обслуговування громадян, з яким виступив завідуючий сектором освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Комісія погодила списання майна та вирішила внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

Останнім було розглянуто питання доцільності передачі нежитлового приміщення колишньої редакції районного телерадіомовлення в оренду. Депутатами було розглянуто дане питання та вирішено внести питання до порядку денного позачергової сесії.

Також 16 липня 2020 р. відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта.

Першим депутати розглянули інформацію про виконання районного бюджету за 6 місяців 2020 року, яке представила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Депутатами були обговорені аспекти виконання районного бюджету за І півріччя а Інформація взята до відому.

Наступним депутати розглянули зміни до районного бюджету на 2020 рік, яке також представляла начальник фінансового управління Оксана Голуб. Депутатами були скориговані напрямки перерозподілу коштів районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

Третім депутати розглянули зміни до Програми "Інформаційно-аналітична система "Місцеві бюджети на 2019-2021 роки", які також представила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Члени комісії розглянули запропоновані зміни та вирішили внести дане питання до порядку денного позачергової сесії.

Останнім депутати розглянули зміни до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків", яке представила заступник директора комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Світлана Балковенко. Депутатами були розглянуті зміни до фінансового плану та вирішено внести питання до порядку денного позачергової сесії.

Президія районної ради була проведена також 16 липня 2020 р. На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової сорок шостої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 10 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 46 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 21 липня 2020 року о 1000, було включено 10 питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII "Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік". 

2. Про внесення змін до Програми "Інформаційно-аналітична система "Місцеві бюджети на 2019-2021 роки". 

3. Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.09.2004 №15-20/VI "Про районну премію імені Івана Гончара в галузях культури і освіти". 

5. Про внесення змін в рішення районної ради від 24.09.2004 №15-19/ІV "Про районну премію імені братів М.С. і О.С.Коломійченків в галузі охорони здоров’я". 

6. Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ літнього танцювального майданчика. 

7. Про надання згоди на передачу шкільного автобуса із районної комунальної власності у комунальну власність Лип’янської сільської ради. 

8. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

9. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

10. Про доцільність передачі нежитлового приміщення колишньої редакції районного телерадіомовлення в оренду.