Mobile menu

27 липня 2020 р. проведено засідання позачергової сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання. Відкрила і вела пленарне засідання заступник голови районної ради Лідія Татарина. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Коваль, депутат обласної ради Василь Уманець, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій.

 На початку заступник голови районної ради Лідія Татарина оголосила хвилину мовчання на вшанування всіх загиблих земляків під час бойових дій на Сході України.

Директор комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець подякував всім присутнім за фінансову допомогу у придбанні лапароскопічної стійки.

Присутні були ознайомлені із ситуацією з очисними спорудами комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" – на звернення депутатів районної ради до народного депутата України Андрія Стріхарського відбулася перевірка Північним офісом Держаудитслужби фактичних обсягів виконаних робіт.

Після цього депутати, затвердивши порядок денний,  перейшли до розгляду питань. Першим заслухали зміни, які пропонується внести до районного бюджету, з якими присутніх ознайомила заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталія Бойко.

Вона зазначила, що відповідно до рішення Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади зменшено обсяг субвенції на 200 тисяч грн. на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури. Також до районного бюджету передаються інші субвенції на загальну суму 413,3 тисяч грн.

Депутати підтримали пропозиції райдержадміністрації.

У зв’язку з необхідністю оплати послуг по проведенню електромонтажних робіт та наладці засобів охоронної сигналізації на розгляд сесії були внесені зміни до Програми "Інформаційно-аналітична система "Місцеві бюджети" на 2019-2021 роки".

 Директор комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець роз’яснив депутатам суть змін до фінансового плану підприємства на 2020 рік. Зокрема, збільшуються доходи і видатки на суму 571,4 тисяч грн. Також збільшуються доходи і видатки по заробітній платі. 

Далі депутати ухвалили низку рішень, а саме: про внесення змін до рішення "Про районну премію імені Івана Гончара в галузях культури і освіти" та до рішення "Про районну премію імені братів М.С. і О.С. Коломійченків в галузі охорони здоров'я"; передачі в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ літнього танцювального майданчика, а також передачу шкільного автобуса у комунальну власність Лип'янської сільської ради.

На сесії також ухвалено рішення про списання майна районної комунальної власності сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту і територіального центру соціального обслуговування громадян.

Депутати погодили доцільність передачі нежитлового приміщення колишньої редакції районного телерадіомовлення в оренду.