Mobile menu

2 вересня 1945 року підписанням акту капітуляції між військами союзників з одного боку і урядом Японії — з іншого офіційно закінчилася Друга світова війна. За Радянський Союз документ на борту лінкора Міссурі підписав генерал-полковник Кузьма Дерев’янко — українець за походженням. Він здійснив символічний акт, який фактично завершив найбільший катаклізм в історії людства. Він був представником народу, який поніс найбільші втрати у війні.

 В знак пам’яті загиблих у роки Другої світової війни та співвітчизників, які віддали своє життя за цілісність і незалежність України сьогодні і з нагоди 75-ої річниці  завершення Другої світової війни за участю керуючого справами районної ради Сергія Гребенюченка, заступника голови райдержадміністрації Ірини Каландирець, заступника голови міської ради Оксани Курінної та голови районної ради ветеранів війни та праці Володимира Пустовіта відбулося покладання квітів до обеліску Слави.

Наші батьки і діди захищали рідну землю тоді, захистимо свою Україну і сьогодні. Немає сумніву, що ми переможемо і в Україні знову запанує мир.

Вічна пам'ять Героям! Слава Україні.