Mobile menu

  11 вересня – скорботна дата в житті Шполянського району, бо саме в цей день, рік тому, в 2019 році, страшна звістка сколихнула всіх його жителів. Захищаючи честь і незалежність нашої держави на Сході України, під час виконання бойового завдання, поблизу села Павлопіль під час ворожого обстрілу зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів, яким терористи прикривали роботу свого снайпера, загинув Олександр Лінчевський.  Не стало нашого земляка, уродженця с. Матусів, бійця 1 окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ім. контр-адмірала Михайла Білинського ЗСУ, матроса Олександра Лінчевського, такого сміливого, відважного, готового до самопожертви Героя України. 

11 вересня 2019-го Олександр Лінчевський загинув перед опівніччю. Внаслідок обстрілу морський піхотинець зазнав кульових поранень у голову та шию, він помер під час медичної евакуації.

Олександр Лінчевський назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Депутати та виконавчий апарат Шполянської районної ради висловлюють глибокі співчуття батькам, рідним та близьким з приводу загибелі Олександра Лінчевського, який, виконуючи військовий обов’язок, віддав своє молоде життя за мир і спокій у нашій Державі.

Вічна пам’ять та слава Герою!