Mobile menu

22 вересня 2020 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець, заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко, начальник Шполянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області Петро Стеценко, заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн, заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Світлана Балковенко та члени Спостережної ради КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків".

Першим комісія розглянула зміни до програми поліпшення матеріально-технічної бази Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області на 2019-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступив начальник Шполянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області Петро Стеценко. Членам комісії, в зв'язку з реорганізацією,  було запропоновано в тексті програми слова "Шполянська ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області" замінити словами "Шполянська державна податкова інспекція Головного управління Державної податкової служби у Черкаській області". Депутатами було погоджена зміна назви програми та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула зміни до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" на 2020 рік. З інформацією по даному питанню виступила заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Світлана Балковенко. Членам комісії було запропоновано в плані заходів з виконання Програми викласти п. 11 "Інші виплати населенню" в новій редакції. Депутатами було також погоджена зміна п. 13 "Капітальні видатки" та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Третім комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2020 рік. З інформацією по даному питанню виступила заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко. Членам комісії було запропоновано прийняти цільові субвенції до районного бюджету, що були передані з державного бюджету. Депутатами також було погоджено прийняття цільових субвенцій з сільських бюджетів та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула зміни до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С, і О.С. Коломійченків". З інформацією по даному питанню виступила заступник директора КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Світлана Балковенко. Членам комісії було роз'яснено, що зміни вносяться з метою забезпечення фінансової стійкості КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків". Депутатами було наголошено на необхідності підвищення ефективності роботи КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

П'ятим комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступила заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн. Членам комісії було запропоновано надати одноразову матеріальну допомогу в сумі 5000 грн. жительці м. Шпола Голуб О.О. на лікування. Депутатами було вирішено виділити одноразову матеріальну допомогу в сумі 5000 грн.

Останнім комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даному питанню виступила заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн. Членам комісії було запропоновано надати одноразову матеріальну допомогу в сумі 2500 грн. жителю м. Шпола Плахотнюку С.І. на лікування. Депутатами було підтримано пропозицію депутата Юрія Савіовського та вирішено виділити одноразову матеріальну допомогу в сумі 5000 грн.