Mobile menu

23 вересня 2020 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова районної державної адміністрації Наталія Коваль, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Каландирець, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, т.в.о. завідувача сектору культури Тетяна Заєць та Шполянський міський голова ОТГ Сергій Кравченко.

Першим комісія розглянула питання передачі з комунальної власності районної ради в комунальну власність ОТГ закладів освіти. З інформацією по даному питанню виступив завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членам комісії було запропоновано погодити передачу закладів освіти з районної комунальної власності у комунальну власність ОТГ та зміну їх підпорядкування. Депутатами було погоджене виведення із підпорядкування сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту закладів освіти із 31.12.2020 р. та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

Наступним комісія розглянула зміни до Положення про літературну премію імені Миколи Томенка. З інформацією по даному питанню виступила т.в.о. завідувача сектору культури Тетяна Заєць. Членам комісії було запропоновано погодити можливість розподілу загальної суми премії за двома номінаціями. Депутатами був погоджений можливий розподіл суми премії та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.

 Останнім комісія розглянула питання передачі з комунальної власності районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ бюджетних установ. З інформацією по даному питанню виступила т.в.о. завідувача сектору культури Тетяна Заєць. Членам комісії було запропоновано погодити передачу бюджетних установ з районної комунальної власності у комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ. Депутатами було погоджене виведення із підпорядкування сектору культури бюджетних установ до 31.12.2020 р. та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії.