Mobile menu

23 вересня 2020 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець, т.в.о. завідувача сектору культури Тетяна Заєць, завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, Шполянський міський голова ОТГ Сергій Кравченко та начальник архівного відділу Людмила Грімова.

Першим комісія розглянула питання завершення приватизації нежитлової будівлі з продажу об'єкту малої приватизації – стоматполіклініки. Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка запропонувала присутнім завершити приватизацію об'єкта малої приватизації шляхом викупу нежитлової будівлі стоматполіклініки. Депутатами було погоджене завершення приватизації об'єкта малої приватизації та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Другим комісія розглянула питання передачі цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів освіти з комунальної власності районної ради до комунальної власності об'єднаних територіальних громад. Членів комісії інформував завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який запропонував присутнім передати цілісні майнові комплекси, майно та земельні ділянки закладів освіти з комунальної власності районної ради до комунальної власності об'єднаних територіальних громад в строк до 31 грудня 2020 р. Депутатами було доручено заступнику голови районної ради Лідії Татариній  підписати акти приймання-передачі майна та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

 Наступним комісія розглянула акти приймання-передачі шкільного автобуса із районної комунальної власності у комунальну власність Лип'янської сільської ради. Членів комісії інформував завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який ознайомив присутніх із актами приймання-передачі шкільного автобуса із районної комунальної власності у комунальну власність Лип'янської сільської ради. Депутатами була погоджена передача шкільного автобуса із районної комунальної власності у комунальну власність Лип'янської сільської ради з дати затвердження актів приймання-передачі та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Четвертим комісія розглянула питання передачі в комунальну власність Антонівської сільської ради автомобіля Renault Duster. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який запропонувала передати автомобіль Renault Duster для Антонівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Депутатами була погоджена передача в комунальну власність Антонівської сільської ради автомобіля Renault Duster та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула зміни до Програми збереження архівних фондів Трудового архіву Шполянського району на 2019-2023 роки. Членів комісії інформувала начальник архівного відділу Людмила Грімова, яка запропонувала присутнім Розділ ІІІ "Фінансове забезпечення Програми" викласти в новій редакції. Депутатами було наголошено на необхідності фінансування Програми шляхом кооперування бюджетних та інших джерел та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Шостим комісія розглянула питання списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який запропонував погодити списання обладнання районної ради. Депутатами було погоджено списання товарно-матеріальних цінностей районної ради та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання передачі з районної комунальної власності в комунальну власність міської ради ОТГ майнового комплексу районної ради. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який запропонував присутнім передати до 31.12.2020 р. з районної комунальної власності в комунальну власність міської ради ОТГ майновий комплекс. Депутатами було доручено заступнику голови районної ради Лідії Татариній  підписати акт приймання-передачі майнового комплексу та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Восьмим комісія розглянула питання передачі цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів культури з комунальної власності районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. Членів комісії інформувала т.в.о. завідувача сектору культури Тетяна Заєць, яка запропонувала передати цілісні майнові комплекси, майно та земельні ділянки закладів культури, в строк до 31 грудня 2020 року, з комунальної власності районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. Депутатами було доручено заступнику голови районної ради Лідії Татариній  підписати акт приймання-передачі майнового комплексу та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула передачі майна районної комунальної власності районної ради у комунальну власність об'єднаних територіальних громад. Членів комісії інформувала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка запропонувала присутнім передати майно, що знаходиться на балансі районної ради, до 31 грудня 2020 року, в комунальну власність територіальних громад. Депутатами був погоджений склад комісії для передачі майна районної комунальної власності та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.