Mobile menu

23 вересня 2020 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, голова райдержадміністрації Наталія Коваль, заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець, начальник Шполянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області Петро Стеценко, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, начальник архівного відділу Людмила Грімова, заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський та т.в.о. завідувача сектору культури Тетяна Заєць.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової сорок дев'ятої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 20 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 49 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 25 вересня 2020 року о 1000, було включено 20 питань:

1. Про внесення змін до районної програми поліпшення матеріально-технічної бази Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області на 2019-2020 роки. 

2. Про внесення змін до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради на 2020 рік. 

3. Про план розвитку КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Шполянської районної ради

4. Про внесення змін до Програми збереження архівних фондів Трудового архіву Шполянського району на 2019-2023 роки. 

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII "Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік". 

6. Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради. 

7. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж села Станіславчик. 

8. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж села Кавунівка. 

9. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж села Товмач.  

10. Про затвердження актів приймання-передачі шкільного автобуса із районної комунальної власності у комунальну власність Лип’янської сільської ради. 

11. Про  надання згоди на передачу з комунальної власності районної ради в комунальну власність об’єднаних територіальних громад закладів освіти та зміну їх підпорядкування. 

12. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів освіти з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності об’єднаних територіальних громад

13. Про завершення приватизації нежитлової будівлі з продажу об’єктів малої приватизації стоматполіклініки за адресою: Черкаська обл., м. Шпола, вул. Таранця, 19.

14. Про  передачу в комунальну власність Антонівської сільської ради автомобіля Renault Duster. 

15. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

16. Про передачу з районної комунальної власності в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майнового комплексу Шполянської районної ради. 

17. Про надання згоди на передачу майна районної комунальної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. 

18. Про внесення змін до Положення про літературну премію імені Миколи Томенка. 

19. Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ бюджетних установ. 

20. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів культури з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ.