Mobile menu

25  вересня відбулося пленарне засідання  49-ї сесії Шполянської районної ради сьомого скликання. Його провела заступник голови районної ради Лідія Татарина. У роботі сесії взяли участь голова  РДА, заступник голови, завідувачі секторів РДА, сільські голови, представники ЗМІ.

 На розгляд сесії було внесено 20 питань, які відповідно до регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії.

В ході роботи депутати внесли зміни до районних програм. Так, йдеться про внесення змін до програми поліпшення матеріально-технічної бази Шполянської ДПІ Смілянського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області на 2019-2020 роки, програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" на 2020 рік та затвердили план розвитку комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків".

Депутати   підтримали зміни до Програми збереження архівних фондів Трудового архіву Шполянського району на 2019-2023 роки й до районного бюджету Шполянського району на 2020 рік. Також затвердили  зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" та затвердили Проекти землеустрою щодо встановлення меж сіл Станіславчик, Товмач та Кавунівка.

 Погодили  депутати питання щодо затвердження актів приймання-передачі шкільного автобуса із районної комунальної власності у комунальну власність Лип'янської сільської ради, прийняли рішення про передачу з комунальної власності районної ради в комунальну власність об'єднаних територіальних громад закладів освіти та зміну їх підпорядкування,  про передачу цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів освіти з комунальної власності районної ради до комунальної власності об'єднаних територіальних громад та завершили приватизацію нежитлової будівлі – стоматполіклініки.

Підтримали ряд питань, що стосувалися комунального майна спільної власності територіальних громад району, зокрема  про надання  згоди на передачу  майна районної комунальної власності:

про передачу у комунальну власність Антонівської сільської ради легкового автомобіля Renault Duster, про надання згоди на передачу майна районної комунальної власності; 

про передачу з районної комунальної власності у комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ майнового комплексу районної ради.

Також прийняли рішення щодо:

передачі майна районної комунальної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад;

змін до Положення про літературну премію імені Миколи Томенка;

передачі з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ бюджетних установ та передачі цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок закладів культури з комунальної власності районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ.