Mobile menu

16 жовтня 2020 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець та заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко.

Першим комісія розглянула зміни до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" на 2020 рік. З інформацією по даному питанню виступив директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець. Членам комісії було запропоновано в плані заходів з виконання Програми викласти п. 6 "Оплата послуг (крім комунальних)" в новій редакції. Депутатами було також погоджена зміна п. 13 "Капітальні видатки" та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Наступним комісія розглянула Інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року. З інформацією по даному питанню виступила заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко. Членів комісії було ознайомлено із рівнем доходів та видатків районного бюджету за 9 місяців 2020 року. Депутатами було наголошено на необхідності підвищення ефективності роботи а Інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року було взято до відому.

Третім комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2020 рік. З інформацією по даному питанню виступила заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко. Членам комісії було запропоновано прийняти цільові субвенції до районного бюджету, що були передані з обласного бюджету. Депутатами також було погоджено прийняття цільових субвенцій з бюджетів об'єднаних територіальних громад та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Останнім комісія розглянула зміни до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С, і О.С. Коломійченків". З інформацією по даному питанню виступив директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець. Членам комісії було роз'яснено, що зміни вносяться з метою забезпечення фінансової стійкості КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків". Депутатами було наголошено на необхідності раціонального використання коштів КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.