Mobile menu

16 жовтня 2020 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець, завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, перший заступник Шполянського міського голови ОТГ Віталій Плетінь та директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець.

Першим комісія розглянула питання передачі цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" з комунальної власності районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. Членів комісії інформував директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець, який запропонував присутнім передати цілісні майнові комплекси, майно та земельні ділянки КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" з комунальної власності районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ в строк до 31 грудня 2020 року. Депутатами було погоджене підписання акту приймання-передачі заступником голови районної ради Лідією Татариною та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

 Другим комісія розглянула питання оренди нежитлового приміщення в КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків". Членів комісії інформував директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" Василь Уманець, який запропонував присутнім продовжити договір оренди з ФОП Козіним Олександром Андрійовичем на приміщення площею 63 м2, що розташоване в м. Шпола, вул. Миколи Амосова, 10. Депутатами було розглянуто експертну оцінку вартості приміщення та вирішено надати дозвіл КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" на продовження договору оренди з ФОП Козіним Олександром Андрійовичем.

Наступним комісія розглянула питання списання майна районної комунальної власності сектором освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту. Членів комісії інформував завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який ознайомив присутніх із списком запропонованого до списання майна районної комунальної власності. Депутатами було вказано на необхідність реалізації обладнання, в порядку передбаченому законодавством та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Четвертим комісія розглянула питання передачі приміщення та майна закладів культури з комунальної власності районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. Членів комісії інформувала заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець, яка запропонувала передати приміщення та майно закладів культури з комунальної власності районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ в строк до 31 грудня 2020 року. Депутатами була доручено заступнику голови районної ради Лідії Татариній підписати акти приймання-передачі майна та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула питання укладення договору позички майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, який запропонував присутнім укласти договір позички майна – комплект комп'ютерний із Шполянським районним військовим комісаріатом. Депутатами був погоджений договір позички майна терміном на один рік.