Mobile menu

16 жовтня 2020 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло засідання президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

 В роботі засідання взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, заступник голови райдержадміністрації Ірина Каландирець, директор КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Василь Уманець, заступник начальника фінансового управління Наталія Бойко, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський та завідувач сектору освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової п'ятдесятої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступила заступник голови районної ради Лідія Татарина.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 10 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 50 сесії районної ради.

До порядку денного позачергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 21 жовтня 2020 року о 1000, було включено 10 питань:

1. Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я. 

2. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків» з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

3. Про внесення змін до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської районної ради на 2020 рік. 

 4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII «Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік». 

5. Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків» Шполянської районної ради. 

6. Про затвердження стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти. 

7. Про надання згоди сектору освіти у справах сім’ї, молоді та спорту на списання майна районної комунальної власності. 

8. Про надання згоди на передачу з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ бюджетної установи. 

9. Про надання згоди на передачу приміщення та майна закладів культури з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ. 

10. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення меж села Лозуватка.