Mobile menu

Заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина 21 жовтня 2020 р. провела засідання позачергової п'ятдесятої сесії. Через складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19 засідання сесії проходило з дотриманням  карантинних правил: наявність засобів особистого захисту, соціальна дистанція.

 У роботі пленарного засідання сесії також взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Коваль, депутат обласної ради Василь Уманець,  доповідачі з питань порядку денного.

На початку сесії присутні вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих наших земляків, хто відстоював та захищав свободу, незалежність і територіальну цілісність України на сході України.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Першим заслухали заступника голови районної ради Лідію Татарину, яка ознайомила із змінами, що пропонуються до рішення про передачу майна районної комунальної власності закладів культури до комунальної власності Шполянської міської ради. Зокрема, вона запропонувала передати майно закладів культури з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради до 31 грудня 2020 року.

У ході сесії заслухано заступника голови районної ради Лідію Татарину, яка ознайомила присутніх із змінами до рішення про передачу майна районної комунальної власності закладів освіти до комунальної власності Шполянської міської ради. Зазначила, що необхідно передати майно закладів освіти з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради до 31 грудня 2020 року.

 Заступник голови районної ради Лідія Татарина запропонувала зміни до рішення про передачу майна районної комунальної власності закладів освіти до комунальної власності Лип'янської сільської ради. Зазначила, що необхідно передати майно закладів освіти з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Лип'янської сільської ради до 31 грудня 2020 року.

Депутати також затвердили зміни до рішення про передачу майна районної комунальної власності закладів освіти до комунальної власності Матусівської сільської ради та надали згоду на передачу з районної комунальної власності до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ закладу охорони здоров’я.

Окрім того, ухвалили ряд рішень щодо управління майном районної комунальної власності, зокрема: надали згоду на передачу цілісних майнових комплексів, майна та земельних ділянок КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків" з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ; внесли зміни до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради на 2020 рік; внесли зміни до рішення районної ради від 20.12.2019 р. №40-7/VII "Про районний бюджет Шполянського району на 2020 рік".

 Також затвердили зміни до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської районної ради.

На завершення сесії депутати затвердили стратегії розвитку закладів загальної середньої освіти.

В зв'язку з проведенням ювілейної, п'ятдесятої сесії районної ради, заступник голови районної ради Лідія Татарина вручила найактивнішим депутатам районної ради Грамоти, а співаючий голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики та спорту Анатолій Головкін презентував всім присутнім чудову пісню. Завершилась ювілейна сесія депутатською фотосесією на згадку.