Mobile menu

22 вересня 2016 р. відбулось спільне засідання комісії з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності, під головуванням Павла Мальчика, комісії з питань планування бюджету і фінансів, під головуванням Володимира Пустовіта та президії районної ради під головуванням Лідії Татариної.

 

В засіданні взяли участь начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Тетяна Ветушко, головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, директор редакції Шполянського телерадіомовлення Наталія Задорожня, начальник фінансового управління Оксана Голуб та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін.

Першим депутати розглянули проект районної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного значення, які проходять територією Черкаської області, на 2016-2018 роки. Присутніх інформувала начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Тетяна Ветушко, яка пояснила депутатам, що основною метою даної Програми є забезпечення належного транспортного експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування державного значення. Депутатами було зауважено, що потрібно зберегти від подальшого руйнування автомобільні дороги загального користування та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

Наступним депутати розглянули зміни до Статуту Шполянської ЦРЛ. Присутніх інформував головний лікар ЦРЛ Василь Уманець, який пояснив депутатам, що в даному проекті передбачено зміни назв розділів Статуту. Депутатами було погоджено доповнення Статуту та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

Третім депутати розглянули зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського телерадіомовлення на 2016-2017 роки. Присутніх інформувала директор редакції Шполянського телерадіомовлення Наталія Задорожня,. Депутатами була вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

 

Потім до справи взялися члени комісії з питань планування бюджету і фінансів.

Першим депутатам запропонували погодити розпорядження районної державної адміністрації "Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік". Присутніх інформувала начальник фінансового управління Оксана Голуб, яка пояснила депутатам, що зміни до районного бюджету передбачають збільшення обсягу доходів загального фонду районного бюджету по ККД 41035000 "Інші субвенції" на 1700 грн. Депутатами було також підтримано збільшення обсягу видатків загального фонду районного бюджету по КТКВ 091203 "Компенсаційні виплати інвалідам на бензин" на 1700 грн. та погоджено розпорядження районної державної адміністрації від 21.09.2016 р. №312 "Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік".

Наступним депутати розглянули зміни до районного бюджету на 2016 рік. Присутніх інформувала начальник фінансового управління Оксана Голуб, яка пояснила депутатам, що зміни до районного бюджету стосуються доходів районного бюджету. Депутатами було обговорено динаміку доходів загального фонду районного бюджету та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

Третім депутати розглянули питання надання одноразової грошової допомоги. Присутніх інформував начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, який запропонував депутатам надати одноразову грошову допомогу жительці с. Матусів Вітів Оксані. Депутатами було погоджено надання одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн. жительці с. Матусів Вітів Оксані на лікування.

По закінченню засідань постійних депутатських комісій розпочала свою роботу президія районної ради.

До порядку денного засідання президії внесено одне питання "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової десятої сесії районної ради".

  Заступник голови районної ради Лідія Татарина проінформував членів президії про те, що позачергова сесія районної ради скликається за клопотанням голови Шполянської райдержадміністрації Потапенка В.М. у зв’язку з необхідністю виділення субвенції обласному бюджету на співфінансування ремонту доріг. Разом з тим до порядку денного позачергової сесії внесені питання, що були розглянуті на засіданнях постійних комісій сьогодні.

Тож, президія районної ради вирішила скликати позачергову сесію районної ради 27 вересня 2016 року о 1000 годині в залі засідань районної ради. До порядку денного позачергової десятої сесії  внесено 4 питання, -

1. Про районну програму фінансування ремонту доріг загального користування державного значення, які проходять територією Черкаської області на 2016-2018 роки.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2015 №4-2/VII "Про районний бюджет на 2016 рік". 

3. Про внесення змін до Статуту Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків.

4. Про внесення змін до програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телерадіомовлення на 2016-2017 роки.