Mobile menu

27 вересня 2016 року відбулося засідання 10-ї позачергової сесії Шполянської районної ради сьомого скликання, яку провела заступник голови районної ради Лідія Татарина.

 

 У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Василь Уманець, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, керівники установ і організацій району та представники засобів масової інформації.

Відповідно до Регламенту районної ради питання порядку денного попередньо розглядались на засіданнях постійних комісій та президії районної ради, з них переважна більшість стосувалася фінансових питань.

 

В ході роботи депутати прийняли районну програму фінансування ремонту доріг загального користування державного значення, які проходять територією Черкаської області, на 2016-2018 роки та внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік встановивши обсяг доходів районного бюджету у сумі 283114,3 тис. грн. 

Потім прийняли ряд рішень, зокрема, внесли зміни до Статуту Шполянської центральної районної лікарні та внесли зміни до програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телерадіомовлення на 2016-2017 роки. 

Розглянувши питання порядку денного позачергової сесії були прийняті відповідні рішення,. Сесія завершила свою роботу.