Mobile menu

"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."

 

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині понад 640 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб. В Україні кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна допомога в повсякденному житті, особливо сьогодні, коли для багатьох пенсіонерів основним джерелом існування є пенсія, розмір якої не забезпечує нормального життя. Багато літніх людей в Україні страждають від незадовільних житлових умов. Однією з найболючіших проблем, що безпосередньо торкаються всіх без винятку людей похилого віку, є недоступність адекватного медичного обслуговування. Ціни на ліки стають практично недоступними для людей з низькими доходами, якими є переважна більшість пенсіонерів.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку у залі засідань районної ради була організована та проведена зустріч для поважних людей нашого району.

Присутні приймали вітання від заступника голови районної ради Лідії Татариної, яка першим нагородила колишнього голову райвиконкому Івана Тарануху. "Ви заслужили це свято, – звернулася до присутніх заступник голови районної ради Лідія Татарина, – своїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями. І найбільша нагорода для нас усіх, коли ми вас будемо тут бачити якомога частіше при доброму здоров’ї". “Ми зробимо все залежне від нас, щоб турбота про кожну людину похилого віку була справжньою – не на словах, а на ділі”, – сказала під час свого вітання Лідія Татарина. Вона зазначила, що влада й надалі буде проводити послідовну політику щодо підвищення соціального захисту та рівня життя представників старшого покоління.

 

Тепло привітали зі святом присутніх голова районної державної адміністрації Володимира Потапенка та голова районної ради ветеранів Володимира Пустовіта і побажали їм міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

А співаки районного Будинку культури під бурхливі оплески виконали чудові музичні твори. На добру згадку про “домашній”, теплий і такий корисний захід запрошені отримали подарунки та грамоти голів районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну  працю та з нагоди Дня людей похилого віку.