Mobile menu

Раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить золотим віттям осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею мерехтять різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти!

В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в дітях, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби – душевність, людяність, порядність.

 

Цей день для всіх, хто шанує роботу педагога, тренера, вихователя, наставника молодого покоління.

29 вересня в кіноконцертному залі "Космос" відбулося районне свято до Дня працівників освіти. На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань. 

З теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися заступник голови районної ради Лідія Татарина, голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко, заступник міського голови Марина Кулішова, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту  райдержадміністрації Павло Вербівський, голова районної організації профспілки працівників освіти Олег Тішков. 

За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено: Грамотами районної ради, Грамотами районної державної адміністрації, Грамотами міської ради та Грамотами управління освіти і науки обласної державної адміністрації і вручені цінні подарунки.

У вітальному слові Лідія Миколаївна  зазначила, що бути педагогом — це покликання душі і від щирого серця подякувала працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. "Сьогодні освітянська родина Шполянщини об'єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, тренерів, - всіх тих, хто з любов'ю засіває плідні врожаї в країні знань. Ви – надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці. Побажала всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень та зазначила: „Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі”.

Голова профспілки працівників освіти привітав вчителів, які вийшли на пенсію у 2016 році, що віддали багато років життя цій не легкій праці.

Усіх присутніх у залі зі святом вітали дитячі творчі колективи навчальних закладів району.  

Досить похвально, що розважальну програму було побудовано на виступах вихованців Едуарда Пресліцького, Лесі Осадчук та Будинку школяра, які донесли до вчителів та вихователів слова вдячності за їх турботливу, наполегливу працю, яка збагачує світ мудрістю та знаннями.

Прикметно, що концертна програми складалася з виступів педагогів-аматорів естради Шполянщини, які виконували патріотичні українські пісні. І особливо приємно, що одним із виступаючих був голова комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту Анатолій Головкін.

Завдячуючи зусиллям відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту РДА присутні залишили кіноконцертний зал в святковому та піднесеному настрої.