Mobile menu

02 листопада 2016 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн та директор редакції телерадіомовлення Наталія Задорожня.

 

Першим депутати розглянули зміни до районної Програми підтримки та збереження об'єктів і майна державної власності, технічний стан яких потребує вжиття невідкладних заходів та які розташовані на території Шполянського району на 2015-2017 роки. Присутніх інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн, яка повідомила депутатів, що дані зміни стосуються заходів з капітального ремонту покрівлі адміністративного приміщення управління соціального захисту населення. Депутатами було обговорено хід ремонту фасаду адміністративного приміщення управління соціального захисту населення та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула зміни до районної Програми соціального захисту населення Шполянського району на 2016-2020 роки. Членів комісії інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн, яка повідомила депутатів, що дані зміни стосуються створення умов на покращення матеріальної бази управління соціального захисту населення. Депутатами були обговорені умови покращення технічної бази управління соціального захисту населення та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Третім депутати розглянули зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2016-2017 роки. Присутніх інформувала директор редакції телерадіомовлення Наталія Задорожня, яка повідомила депутатів, що дані зміни стосуються формулювання назви робіт в пункті 4 "Утримання будівлі балансоутримувачем" переліку заходів та обсягів капіталовкладень на 2017 рік. Депутатами були погоджені внесені зміни та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Останнім комісія розглянула питання надання згоди на списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував голова районної ради Олександр Кузуб, який повідомив депутатів, що газовий котел Гном-2 топочної районної ради фізично зношений і запропонував надати дозвіл на його списання. Депутатами було розглянуто дану пропозицію та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.