Mobile menu

У пору золотої осені відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери. А це професія, яка потребує особливої гуманності, милосердя, відповідальності, бо соціальний працівник – це своєрідна "швидка соціальна допомога", це люди, які творять добро не лише зі службового обов’язку, а й за велінням совісті і покликом душі. Їх щоденна праця – це піклування про ветеранів війни і праці, інвалідів, пенсіонерів, людей похилого віку, одиноко проживаючих, самітних, дітей-інвалідів, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Людей цієї благородної професії районна влада вшанувала у п'ятницю. У залі засідань зібрались представники 3 служб, які працюють у соціальній сфері. А це управління праці та соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та районний центр зайнятості. І цей перелік служб можна продовжити великою когортою працівників, відповідальних та професійних фахівців своєї справи. Кожен з яких вкладає свою лепту у підтримку обездолених, безробітних, інвалідів, самотніх та малозабезпечених людей.

 

6 листопада – День працівників соціальної сфери, а 4 листопада 2016 року голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолій Ракітін взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Керівники району привітали працівників соціальної сфери, ветеранів і вручили кращим працівникам грамоти райдержадміністрації і районної ради. 

       Голова районної ради Олександр Кузуб подякував винуватцям свята за плідну співпрацю з депутатським корпусом, побажав усіляких гараздів людям з благородними серцями. "Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю", –  у вітальному слові наголосив голова районної ради.

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко у вітальному слові наголосив, що кількість звернень до влади останнім часом зменшилася. І в цьому велика заслуга працівників соціальної сфери, які наполегливо та сумлінно несуть свою місію – опікуються проблемами людей.

 

Також працівників соціальної сфери району привітали начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації – Анатолій Ракітін та директор районного центру зайнятості Ігор Мусюра.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист та з нагоди  професійного свята кращих працівників соціальної сфери було нагороджено грамотами. Не обійшлося і без музичних виступів від артистів району. Особливо прийшлися до душі присутнім виступи співаків, які  подарували усім  приємний відпочинок.