Mobile menu

8 листопада у Шполянському дитячому закладі Калинка" відбулось урочисте відкриття додаткової групи для малечі. Таке поповнення дало можливість відвідувати садочок ще 25 діткам.

 

Відкриття групи – завжди велике і яскраве свято, а особливо для малечі, котра вже давно очікувала можливість переступити поріг у дитячий Казковий світ.

На святі у  дошкільному закладі були присутні почесні гості: голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, міський голова Сергій Кравченко, заступник міського голови Марина Кулішова та керуючий справами міської ради Тетяна Герус. Керівники району та міста привітали всіх присутніх зі святом та вручили подарунки.

Людмила Колісник – завідувач ДНЗ повідомила, що такому гідному результату завдячуємо плідній спільній роботі міської та районної влади, та, звичайно, будівельникам, які все виконали вчасно. Відкриття групи в ДНЗ є свідченням того, що в нашому місті відбуваються зміни, які ми й самі здійснюємо. У нову групу було зараховано 25 дітей (при плані 20). Відкриття цієї групи дає можливість новоприйнятим малюкам відвідувати дитячий садок, а їхнім батькам спокійно працювати.

 

Олександр Кузуб сказав про те, що ця подіє є святом для команди, яка реалізувала мрію і дорослих, і малих. Ще минулого року було заплановано відкрити нову групу у ДНЗ №5. Звичайно, щоб виконати цю обіцянку, то слід було прикласти чимало зусиль та задіяти значні фінансові ресурси. 

"У нинішньому році на Шполянщині багато зроблено для оновлення закладів освіти. І цей процес триватиме і надалі.", - порадував голова районної ради Олександр Кузуб.

В новій групі "Калинки" вставлено металопластикові вікна, проведено електропостачання та опалення, утеплено стіни будівлі ззовні та проведено внутрішні роботи: оздоблення, змонтовано систему холодного, гарячого водопостачання, опалення та вентиляцію, у вбиральні встановлено сучасну сантехніку, завезено нові меблі від шполянських виробників та безліч іграшок. 

 

Після урочистого відкриття групи всіх присутніх було запрошено оглянути нові приміщення та переглянути святковий концерт. У музичній залі вихованці садочка представили цікаву концертну програму.