Mobile menu

        15 листопада 2016 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. 

          В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, директор редакції Шполянського телерадіомовлення Наталія Задорожня та начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий.

  Першим комісія заслухала звіт про виконання Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було проінформовано, що на даний час всі передбачені Програмою заходи виконано, тому пропонується програму зняти з контролю. Депутатами було обговорено проект рішення та вирішено внести на розгляд наступної сесії дане питання.

         Наступним комісія розглянула зміни до районної Програми "Шкільний автобус на 2015-2019 роки". З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський. Членів комісії було поінформовано, що дані зміни вносяться з метою придбання шкільних автобусів за рахунок місцевого та державного бюджетів на засадах співфінансування у співвідношенні 50/50. Депутатами був обговорений стан забезпечення підвозу учнів сільської місцевості до навчальних закладів району та вирішено внести на дане питання розгляд наступної сесії.

        Третім комісія розглянула зміни до Статуту редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення. З інформацією по даному питанню виступила директор редакції Шполянського телерадіомовлення Наталія Задорожня. Членів комісії було проінформовано, що дані зміни до Статуту стосуються доповнення до Розділу "Економічна діяльність" і встановлюють використання доходів (прибутків) редакції виключно для фінансування видатків на утримання редакції. Депутатами було обговорено стан реалізації мети (цілей, завдань) редакції та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

         Останнім комісія розглянула питання передачі стенду присвяченого Героям Небесної Сотні у власність Шполянського районного краєзнавчого музею. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членам комісії було запропоновано погодити передачу стенду присвяченого Героям Небесної Сотні у власність Шполянського районного краєзнавчого музею. Однак на думку депутатів це питання потребує додаткового вивчення. Начальнику відділу культури і туризму Анатолію Лозовому було рекомендовано звернутись до громадської ради при райдержадміністрації за погодженням по передачі стенду присвяченого Героям Небесної Сотні у власність Шполянського районного краєзнавчого музею.