Mobile menu

16 листопада 2016 р. в ході підготовки до проведення сесії районної ради пройшло спільне засідання депутатської комісії з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта та президії районної ради під головуванням Олександра Кузуба. 

 

 В роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу освіти Павло Вербівський, начальник фінансового управління Оксана Голуб, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, директор редакції районного телерадіомовлення Наталія Задорожня та начальник відділу Держгеокадастру у Шполянському районі Віктор Шпиця.

Першим комісії було представлено розпорядження районної державної адміністрації "Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік". З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було проінформовано, що дані зміни стосуються перерозподілу коштів для здійснення розрахунків з підрядником за проведений капітальний ремонт Водянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Депутатами було обговорено зменшення обсягу видатків загального фонду районного бюджету, а розпорядження районної державної адміністрації погоджене.

Наступним комісія розглянула проект змін до районного бюджету на 2016 рік. З інформацією по даному питанню виступила також начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членам комісії було запропоновано зміни до суми доходів районного бюджету. Членами комісії було обговорено градацію надходжень до загального фонду районного бюджету та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

На розгляд президії було внесено одне питання: "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової дванадцятої сесії районної ради". З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Олександр Кузуб.

Президію було поінформовано про питання, що заплановано внести на розгляд сесії районної ради. Членами президії були предметно обговорені 10 питань, які запропоновані до розгляду сесії. Депутатами було затверджено порядок денний позачергової 12 сесії районної ради.

До порядку денного чергової сесії районної ради, яку запропоновано провести 22 листопада 2016 року о 1000, було включено 10 питань:

1. Інформація про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. 

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2015 №4-2/VII "Про районний бюджет на 2016 рік". 

3. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення Шполянського району на 2016-2020 роки. 

4. Про внесення змін до районної Програми підтримки та збереження об’єктів і майна державної власності, технічний стан яких потребує вжиття невідкладних заходів та які розташовані на території Шполянського району на 2015-2017 роки. 

5. Звіт про виконання Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року. 

6. Про внесення змін до районної Програми "Шкільний автобус на 2015-2019 роки". 

7. Про внесення змін до Статуту редакції Шполянського районного телебачення та радіомовлення 

8. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки редакції Шполянського районного телебачення і радіомовлення на 2016-2017 роки. 

9. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФО-П Снігура Володимира Євгенійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.