Mobile menu

    Покласти квіти, вклонитися доземно до знака жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні прибула делегація з числа заступника голови районної ради Лідії Татариної, заступника голови райдержадміністрації Ольги Шпиці, заступника міського голови Марини Кулішової і громадськості міста.

 

    Учасники мітингу-пам’яті вшанували закатованих українців у роки голодоморів хвилиною мовчання.

    Від імені районної ради до присутніх шполян звернулася заступник голови районної ради Лідія Татарина.

    У своєму зверненні до учасників жалобної демонстрації Лідія Татарина сказала про страхітливі наслідки людського геноциду та гіркі сторінки нашої історії, які очорненні роками голодоморів, роками знущань над нашими співвітчизниками. 

     – Голодомор, цей злочин, назавжди змінив хід історії українського народу. Він став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю. Десятиліттями існувала жорстока заборона навіть згадувати про ті страшні події. Але український народ виявив стійкість. Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодоморів це наш моральний борг і громадянський обов’язок. І сьогодні маленький вогник свічки об’єднує нас у молитві за душі жертв Голодомору. Ми також згадуємо тих, хто ділився останнім шматком хліба і рятував співвітчизників від смерті, - зазначила Лідія Татарина.

 

    Молебень за невинної убієнних в ті страхітливі роки відслужив настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці ієрей Роман Саломатін.