Mobile menu

01 грудня 2016 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики і спорту під головуванням Анатолія Головкіна. 

 

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Бурлака та начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий.

Першим комісія розглянула план дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді Шполянського району на 2016-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступив головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Бурлака. Членів комісії було проінформовано, що план дій передбачає розроблення нормативної бази у сфері національно-патріотичного виховання дітей. Депутатами була обговорена правова база у сфері національно-патріотичного виховання дітей та вирішено внести на розгляд наступної сесії дане питання.

Наступним комісія розглянула Програму розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2016-2020 роки. З інформацією по даному питанню виступив головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Бурлака. Членів комісії було поінформовано, що метою Програми є впровадження діючої системи формування традицій здорового способу життя. Депутатами була обговорена культура здорового способу життя та вирішено внести на дане питання розгляд наступної сесії.

Третім комісія розглянула зміни до Статуту Шполянського районного Будинку культури ім. М.В.Гоголя. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членів комісії було проінформовано, що дані зміни до Статуту стосуються посади директора районного Будинку культури, який при призначенні на роботу укладає контракт. Депутатами було погоджено зміни до Статуту та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним комісія розглянула зміни до Статуту Шполянської централізованої бібліотечної системи. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членів комісії було проінформовано, що дані зміни до Статуту стосуються посади директора Шполянської централізованої бібліотечної системи, який при призначенні на роботу укладає контракт. Депутатами було погоджено зміни до Статуту та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Останнім комісія розглянула Статут Шполянського районного краєзнавчого музею. З інформацією по даному питанню виступив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий. Членам комісії було запропоновано затвердити Статут Шполянського районного краєзнавчого музею в новій редакції. Депутатами було погоджено Статут Шполянського районного краєзнавчого музею в новій редакції та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.