Mobile menu

За доброю традицією, уже 16 років поспіль 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. От і цього року з нагоди свята 7 грудня у залі засідань Шполянської районної ради відбулися  урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь депутати районної, сільських рад, сільські голови, ветерани та працівники органів місцевого самоврядування, представники районної влади.

 

Зі святом представників місцевого самоврядування привітав голова районної ради Олександр Кузуб, побажавши міцного здоров’я, щастя, наснаги усім, хто працює на благо територіальної громади Шполянського району, відстоює її запити та інтереси. У своєму виступі Олександр Кузуб зазначив, що незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для розвитку, збагачення і утвердження.

Голова районної ради згадав прізвища тих, хто зарекомендував себе доброю роботою, турботою про людей, вирішенням конкретних справ. 

Посадовець наголосив на тому, що в системі органів місцевого самоврядування особливе місце займає районна рада, яка на відміну від базових – сільських та міської рад – представляє спільні інтереси територіальних громад сіл та міста району.

Слова глибокої шани та поваги Олександр Кузуб висловив ветеранам органів місцевого самоврядування.

Також зі святом привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз та міський голова Сергій Кравченко.

 

На свято також завітали з привітаннями депутат Черкаської обласної ради Василь Уманець та заступник голови профкому працівників держустанов Олена Козак.

З нагоди професійного свята посадовців привітав голова районної ради першого скликання, Володимир Кравченко.

Голова районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз з нагоди професійного  свята вручили  грамоти депутатам районної ради, сільських рад, сільським головам, ветеранам та працівникам органів місцевого самоврядування.

Творчі колективи Шполянського району подарували цікаву концертну програму. Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями цих колективів.