Mobile menu

    08 грудня 2016 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони здоров'я під головуванням Сергія Маєтного. 

 

    В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, головний лікар ЦРЛ Василь Уманець та головний лікар КЗ "Шполянський районний ЦПМСД" Наталія Качан.

    Першим комісія розглянула питання укладення контракту з головним лікарем КЗ "Шполянський районний ЦПМСД". Перед членами комісії виступила головний лікар КЗ "Шполянський районний ЦПМСД" Наталія Качан, яка проінформувала депутатів про майбутні кроки на чолі установи, в випадку укладання з нею контракту. Депутатами було надано згоду на укладення контракту з головним лікарем КЗ "Шполянський районний ЦПМСД" Наталією Качан терміном на три роки та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

    Наступним комісія розглянула питання введення додаткової штатної одиниці інженера-програміста для КЗ "Шполянський районний ЦПМСД". Членів комісії інформувала головний лікар КЗ "Шполянський районний ЦПМСД" Наталія Качан, яка пояснила депутатам, що введення даної посади вимагають зауваження, які виникли в результаті проведення державної акредитації. Депутатами не було підтримано пропозицію головного лікаря КЗ "Шполянський районний ЦПМСД" Наталії Качан та рекомендовано фінансовому управлінню ретельно вивчити дану ситуацію і внести пропозиції щодо шляхів її вирішення.

    Останнім комісія розглянула інформацію Шполянської ЦРЛ про виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки". Перед членами комісії виступив головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, який проінформував депутатів, що в ході виконання програми в Шполянській ЦРЛ розміщуються буклети з переліком видів надання медичної допомоги учасникам АТО. Депутатами були обговорені результати діяльності "Єдиного вікна", куди звертаються учасники АТО за медичною допомогою, а інформація Шполянської ЦРЛ взята до відома.