Mobile menu

  08 листопада 2016 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 

  В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб та заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн.

  Першим комісія розглянула запропоновані зміни до районного бюджету. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було проінформовано, що зміни стосуються визначення розміру доходів на 2016 рік. Депутатами були обговорені надходження до загального фонду районного бюджету, детально вивчено зміни до видаткової частини бюджету, керівники галузей охорони здоров'я, культури, освіти та соціального захисту аргументовано довели депутатам необхідність внесення запропонованих змін. Депутатами було погоджено внесення змін до бюджету та прийнято рішення внести на розгляд наступної сесії дане питання.

  Наступними комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даних питаннях виступила заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн. Членів комісії було проінформовано про звернення жителя с. Мар'янівка Володимира Берези щодо надання йому коштів в сумі 1000 грн. на лікування,  про звернення жительки м. Шпола Віри Сергійчук щодо надання їй коштів в сумі 1500 грн. на лікування, про звернення жительки м. Шпола Світлани Андрущенко щодо надання їй коштів в сумі 1500 грн. в зв'язку з пожежею в її квартирі та про звернення жителя м. Шпола Анатолія Ракітіна щодо надання йому коштів в сумі 5000 грн. на лікування. Депутатами було вирішено надати грошову допомогу гр. Володимиру Березі в сумі 1000 грн., гр. Вірі Сергійчук в сумі 1500 грн., гр. Світлані Андрущенко в сумі 1500 грн. та гр. Анатолію Ракітіну в сумі 5000 грн.