Mobile menu

20 грудня 2016 р. відповідно до плану роботи пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності під головуванням Павла Мальчика. 

 

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Тетяна Ветушко, начальник відділу освіти у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, директор редакції телерадіомовлення Наталія Задорожня, спеціаліст сектору економічного розвитку і торгівлі Наталка Романюк, директор Територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник та головний лікар КЗ "Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Наталія Качан.

Першим депутати розглянули зміни до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів Шполянського району на 2012-2016 роки. Присутніх інформувала начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Тетяна Ветушко, яка повідомила депутатів, що дані зміни стосуються продовження терміну дії Програми на 2017 рік. Депутатами було обговорено стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував начальник відділу освіти у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, який повідомив депутатів, що до списання пропонуються обладнання котелень, які вже непридатні до подальшого використання. Депутатами були обговорені шляхи списання матеріальних цінностей та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Третім депутати розглянули питання списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформував начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, який повідомив депутатів, що до списання пропонуються товарно-матеріальні цінності, що знаходяться в закладах культури району та непридатні для використання. Депутатами були обговорені шляхи списання матеріальних цінностей та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання списання майна районної комунальної власності. Членів комісії інформувала директор редакції телерадіомовлення Наталія Задорожня, яка повідомила депутатів, що до списання пропонуються демонтовані матеріали, які виникли в зв'язку з проведенням капітального ремонту покрівлі редакції районного телебачення і радіомовлення. Депутатами були обговорені шляхи списання матеріальних цінностей та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

 

П'ятим депутати розглянули питання затвердження проектно-кошторисної документації. Членів комісії інформувала спеціаліст сектору економічного розвитку і торгівлі Наталка Романюк, яка повідомила депутатів, що пропонується затвердити проектно-кошторисну документацію капітального ремонту частини будівлі редакції районного телебачення і радіомовлення. Депутатами було також розглянуто проектно-кошторисну документацію прибудови лікарняного ліфта на дві зупинки до будівлі ЦРЛ та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Наступним комісія розглянула питання надання дозволу на безкоштовну передачу основних засобів. Членів комісії інформував директор Територіального центру соціального обслуговування Петро Двірник, який запропонував депутатам надати дозвіл на безкоштовну передачу відділу освіти у справах сім'ї, молоді та спорту кола Гном-2. Депутатами були обговорені шляхи передачі котла Гном-2 Шполянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.

Сьомим депутати розглянули питання надання згоди на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення по вул. Європейська, 2, м. Шпола. Членів комісії інформувала директор редакції телерадіомовлення Наталія Задорожня, яка запропонувала депутатам дати згоду на продовження договору оренди частини приміщення між редакцією районного телебачення і радіомовлення та ПрАТ "СК "Провідна". Депутатами було вирішено погодити продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення між редакцією телебачення і радіомовлення та ПрАТ "СК "Провідна" терміном на 1 рік.

Наступним комісія розглянула питання погодження укладання договору оренди нежитлового приміщення по вул. Лозуватська, 60, м. Шпола. Членів комісії було ознайомлено із листом Головного управління Держгеокадастру, яким пропонується укласти договір оренди частини нежитлового приміщення між районною радою та Головним управлінням Держгеокадастру. Депутатами було обговорено хід відшкодування витрат за комунальні послуги та вирішено погодити укладання договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: вул. Лозуватська, м. Шпола, загальною площею 145,3 м2 між районною радою та Головним управлінням Держгеокадастру терміном на 1 рік.

Останнім комісія розглянула питання надання дозволу на передачу майна районної комунальної власності. Членів комісії інформувала головний лікар КЗ "Шполянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Наталія Качан, яка повідомила депутатів, що майном є газове обладання, встановлене в приміщенні ФАПу с. Кримки. Депутатами було також розглянуто рішення Кримківської сільської ради та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії районної ради.