Mobile menu

21 грудня 2016 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник фінансового управління Оксана Голуб, головний лікар ЦРЛ Василь Уманець, головний лікар КЗ "Шполянський ЦПМСД" Наталія Качан та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Першим комісія розглянула запропоновані зміни до районного бюджету. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було проінформовано, що зміни стосуються визначення розміру доходів на 2016 рік. Депутатами були обговорені надходження до загального фонду районного бюджету, детально вивчено зміни до видаткової частини бюджету, керівники галузей охорони здоров'я, культури, освіти та соціального захисту аргументовано довели депутатам необхідність внесення запропонованих змін. Депутатами було погоджено внесення змін до бюджету та прийнято рішення внести на розгляд наступної сесії дане питання.

Другим комісія розглянула проект районного бюджету на 2017 рік. З інформацією по даних питаннях виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було проінформовано про розмір доходів на 2017 рік. Депутатами були обговорені надходження до загального фонду районного бюджету, детально вивчено видаткову частину бюджету, керівники галузей охорони здоров'я, культури, освіти та соціального захисту аргументовано довели депутатам необхідність прийняття запропонованого бюджету. Депутатами було внесено ряд пропозицій щодо фінансування освітньої галузі, в цілому погоджено проект бюджету та прийнято рішення внести на розгляд наступної сесії дане питання.

Наступними комісія розглянула питання надання одноразової грошової допомоги. З інформацією по даних питаннях виступила заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Фарштейн. Членів комісії було проінформовано про звернення жительки м. Шпола Лідії Литус щодо надання їй коштів в сумі 1000 грн. на лікування  та про звернення жительки с. Васильків Алли Титаренко щодо надання їй коштів в сумі 1000 грн. на лікування. Депутатами було вирішено надати грошову допомогу гр. Лідії Литус в сумі 1000 грн. та гр. Аллі Титаренко в сумі 1000 грн.