Mobile menu

   З нагоди Міжнародного дня землі голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб долучився до ряду екологічних ініціатив.
   "На таких заходах я не гість, я – учасник і, сподіваюся, ті, хто сьогодні також до них долучився – робить це щиро. Ми робимо разом маленькі, але, насправді, великі речі, які нас єднають у добрих намірах, що ми хочемо бачити навколо себе красу, добро та любов. А надто, це знаково напередодні Великоднього тижня, – сказав Олександр Кузуб. –  Це гарна традиція, яка набирає обертів з року в рік, до якої долучається молодь. Цей момент толоки, суботника, заклику зробити чистим довкілля. Це не просто бажання мати чистоту в квартирі, чи навколо себе. Це робить чистим твою душу. Закладається культура як і дорослих, так і у дітей, що треба берегти світ навколо себе".

 

   22 квітня на трасі Черкаси – Умань, в районі села Лозуватка, працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у традиційній акції з благоустрою та озеленення. Учасники акції опорядкували територію узбіччя траси, провели вирубку кущів та побілку дерев, а також низку інших робіт.