Mobile menu

   23 квітня збірна команда Шполянського району взяла участь у зональних змаганнях обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, що відбулися у м. Звенигородка. Змагання пройшли згідно з розпорядженням голови обласної ради Олександра Вельбівця та відповідно до Положення про обласну Спартакіаду серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

   У програмі змагань були такі види спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Учасниками зональних змагань були збірні команди із Звенигородського, Кам'янського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського та Шполянського районів та м. Ватутіне і м. Сміла. 
   Команду Шполянського району представляли депутати місцевих рад усіх рівнів та очільники територіальних громад Шполянщини. Очолював команду голова районної ради Олександр Кузуб.
   За результатами змагань представники Шполянського району здобули призові місця із всіх видів спорту.
   Серед індивідуальних видів спорту найкращих результатів досягли депутат Шполянської міської ради Петро Комар та секретар Терешківської сільської ради Наталія Скляр – I місце з шахів. Хорошу гру продемонстрували  депутат Водянської сільської ради Марина Боровик (шашки) та Надточаївський сільський голова Микола Шевченко (шашки), які вибороли II місце.
   Гострою була боротьба за перемогу серед волейболістів. Спортсмени Шполянщини показали сильні результати та зайняли ІІІ місце. У складі команди були голова районної ради Олександр Кузуб, депутати районної ради Сергій Осаула та Анатолій Козленко, депутат Водянської сільської ради Володимир Чумаченко, депутати Лебединської сільської ради Руслан Сидоренко і Сергій Табаченко, депутат Матусівської сільської ради Костянтин Міняйло та Водянський сільський голова Наталія Кирченко. 
   Крім того, в цей день відбулися змагання з міні-футболу. Честь Шполянського району з гідністю захищали депутат обласної ради Анатолій Ткаченко, голова районної ради Олександр Кузуб, міський голова Сергій Кравченко, депутати міської ради Вадим Логвінов, Сергій Мальчик і Володимир Пасєка, депутати Лебединської сільської ради Андрій Полтавець і Руслан Петровський та Надточаївський сільський голова Микола Шевченко, які в підсумку завоювали ІІ місце.