Mobile menu

1 листопада 2017 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань правоохоронної, мобілізаційної та антикорупційної роботи під головуванням заступника голови комісії Олександра Клименка. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко та заступник військового комісара районного військового комісаріату Сергій Кільченко.

На розгляд комісії було внесено одне питання: Програма поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського районного військового комісаріату Черкаської області на 2017 рік. Членів комісії інформував заступник військового комісара районного військового комісаріату Сергій Кільченко, який повідомив присутніх, що основною метою Програми є поліпшення якості роботи Шполянського районного військового комісаріату. Депутатами було обговорено стан матеріального забезпечення Шполянського районного військового комісаріату та вирішено внести питання на розгляд наступної сесії районної ради.