Mobile menu

2 листопада 2017 р. пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань планування бюджету і фінансів під головуванням Володимира Пустовіта. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, начальник фінансового управління Оксана Голуб, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Павло Вербівський, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець і головний лікар КЗ "Шполянський ЦПМСД" Наталія Качан.

Першим комісія розглянула Інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членів комісії було ознайомлено із надходженням доходів до загального фонду районного бюджету. Депутатами був обговорений хід виконання плану звітного періоду а Інформацію про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року взято до відому.

Другим комісія розглянула питання погодження розпоряджень районної державної адміністрації. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членам комісії було роз'яснено, що погодження стосуються змін до районного бюджету по головному розпоряднику коштів – управлінню соціального захисту населення в частині зменшення кошторисних призначень загального фонду районного бюджету по КПКВК 1513042 "Допомога на догляд за дитиною віком до 3 років" на 54236,48 грн. Депутатами також було погоджено зміни до районного бюджету по головному розпоряднику коштів – управлінню соціального захисту населення в частині зменшення кошторисних призначень загального фонду районного бюджету по КПКВК 1513048 "Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям" на 945763,52 грн. та збільшено кошторисні призначення загального фонду районного бюджету по КПКВК 1513049 "Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" на 997900 грн.

Наступним комісія розглянула зміни до районного бюджету на 2017 рік. З інформацією по даному питанню виступила начальник фінансового управління Оксана Голуб. Членам комісії було роз'яснено, що передбачаються зміни доходів районного бюджету. Депутатами було обговорено надходження доходів до загального фонду районного бюджету та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

Четвертим комісія розглянула зміни до Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки. З інформацією по даному питанню виступив перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз. Членам комісії було роз'яснено, що зміни стосуються забезпечення матеріальної підтримки працівників в частині виплати заробітної плати відповідно до законодавства. Депутатами було обговорено хід покращення фінансової бази органів виконавчої влади та вирішено внести дане питання на розгляд наступної сесії районної ради.

 Наступним комісія розглянула питання погодження надання одноразової матеріальної допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із зверненням гр. Порохівського Олександра Анатолійовича стосовно виділення коштів на лікування. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено погодити надання одноразової грошової допомоги жителю м. Шпола Порохівському О.А. в сумі 1000 грн.

Шостим комісія розглянула питання погодження надання одноразової матеріальної допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із зверненням гр. Плахотнюк Наталії Володимирівни стосовно виділення коштів на лікування. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено погодити надання одноразової грошової допомоги жительці м. Шпола Плахотнюк Н.В. в сумі 1500 грн.

Наступним комісія розглянула питання погодження надання одноразової матеріальної допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із зверненням гр. Чалої Альони Андріївни стосовно виділення коштів на лікування. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено погодити надання одноразової грошової допомоги жительці с. Васильків Чалій А.А. в сумі 1000 грн.

Останнім комісія розглянула питання погодження надання одноразової матеріальної допомоги. З інформацією по даному питанню виступив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін. Членів комісії було ознайомлено із зверненням гр. Коваль Катерини Григорівни про виділення їй одноразової грошової допомоги на лікування. Депутатами було погоджено надання одноразової матеріальної допомоги жительці с. Мар'янівка Коваль К.Г. в розмірі 1000 грн.