Mobile menu

2 листопада 2017 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань земельних відносин, екології і природокористування, розвитку села та аграрного виробництва під головуванням Василя Вареника. 

 В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник голови районної ради Лідія Татарина, керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський та спеціаліст районного управління Держпродспоживслужби Володимир Марченко.

Першим було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Макодзей С.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення ФОП Макодзей С.В. технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 56,7294 га., що знаходиться в адміністративних межах Журавської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Другим було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ "Оріон" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення СФГ "Оріон" технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,4392 га., що знаходиться в адміністративних межах Матусівської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Бовсуна Сергія Миколайовича для ведення фермерського господарства. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення гр. Бовсуном Сергієм Миколайовичем технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 220,2550 га., що знаходяться в адміністративних межах Буртівської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Четвертим було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувають в оренді СТОВ "ЛНЗ-АГРО" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення СТОВ "ЛНЗ-АГРО" технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок загальною площею 131,9235 га., що знаходяться в адміністративних межах Станіславчицької сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "Агро-Відродження" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення ТОВ "Агро-Відродження" технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 41,6000 га., що знаходиться в адміністративних межах Лебединської сільської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

 Шостим було розглянуто питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Кравченка Віктора Дмитровича для ведення фермерського господарства. Членів комісії інформував головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський, який повідомив присутніх про виготовлення гр. Кравченком Віктором Дмитровичем технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,8178 га., що знаходиться в адміністративних межах Шполянської міської ради та необхідністю її затвердження. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наступним були розглянуті зміни до районної програми оздоровлення території району від сказу. Членів комісії інформував спеціаліст районного управління Держпродспоживслужби Володимир Марченко, який повідомив присутніх зміну назв юридичних осіб та необхідністю зміни виконавця – управління ветеринарної медицини в Шполянському районі на Шполянське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. Депутатами було обговорено дане питання та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.

Останньою була розглянута районна програма запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних  хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання. Членів комісії інформував спеціаліст районного управління Держпродспоживслужби Володимир Марченко, який повідомив присутніх, що основною метою програми є недопущення виникнення вогнищ захворювання свиней на африканську чуму. Депутатами було наголошено на недопущенні поширення вогнищ захворювання свиней на африканську чуму та вирішено внести дане питання до порядку денного наступної сесії.