Mobile menu

3 листопада у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери – свята тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна, адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

 Напередодні професійного свята у залі зібралися представники служб, які працюють у соціальній сфері: управління соціального захисту населення РДА, територіального центру соціального обслуговування, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Від районної ради та її депутатського корпусу працівників соціальної сфери вітала заступник голови районної ради Лідія Татарина, яка зазначила: "Кажуть добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Ви покликані допомагати, нести в світ милосердя. Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаючи  руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з вас слова Івана Франка — "Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим", стали сенсом життя.

Важко навіть уявити – скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі.

Від імені громади району, депутатського корпусу районної ради я бажаю вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту. А ми в свою чергу будемо і надалі підтримувати такі потрібні сьогодні соціальні програми для поліпшення рівня життя шполян.".

 Соціальних працівників нагородили грамотами та подяками за високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі, які вручила Лідія Татарина та заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця.

Вітали зі святом присутніх і солісти районного Будинку культури.

До привітання долучився начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолій Ракітін. Він  побажав всім працівникам соціальної сфери, ветеранам та  їхнім родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії.