Mobile menu

3 листопада в міський будинок культури зібрались шанувальники народного аматорського ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» з нагоди 35-річчя його створення. 

 З перших виступів у 1982 році  колектив і сьогодні постійно захоплює глядачів високою майстерністювиконання, зацікавлює шанувальників незвичними українськими народними інструментами. За час існування «Вечорниці» неодноразово здобували звання лауреатів на всеукраїнських та обласних конкурсах, фестивалях. 

У цей день твори різноматного спрямування у виконанні народного аматорського ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» звучали зі сцени, а присутні дякували їм довготривалими оплесками . Приємно, що керівник ансамблю Сергій Мельник дбає про залучення молодого покоління до музичного мистецтва. Створений дитячий ансамбль українських народних інструментів «Соловейко» також радував присутніх своїм виконанням. 

Привітали ювілярів голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови Шполянської РДА Ольга Шпиця, начальник відділу культури та туризму Анатолій Лозовий, колеги – колективи  районного будинку культури, Мар`янівського та Кримківського будинків культури, Шполянської школи мистецтв, міського будинку культури. Із Черкаського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи завітали завідуюча відділом фольклору та етнографії Наталія Сайченко та завідуюча відділом по роботі з клубними установами Тетяна Кучменко.

 На завершення свята художній керівник народного аматорського ансамблю українських народних інструментів «Вечорниці» Сергій Мельник висловив щирі слова вдячності своїм глядачам, шанувальникам і гостям свята, «Вечорниці» виконали музичну родзинку святкового концерту – попурі «Улюблені хіти».