Mobile menu

8 листопада у Шполянській дитячій школі мистецтв відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Заступник голови районної ради Лідія Татарина та голова райдержадміністрації Володимир Потапенко привітали із професійним святом присутніх у залі сільських бібліотекарів, директорів Будинків культури та сільських клубів, аматорів народного мистецтва району, які своєю творчістю та талантами звеличують нашу Шполянщину. 

 Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків є не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Дарувати радість душі, вчити любити рідний край, пісню і танець рідного народу – це головне покликання людей цієї професії. Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незасміченість. 

 

Звертаючись до присутніх, заступник голови районної ради Лідія Татарина зазначила: "В такий непростий час, який переживає на сьогодні Українська держава, український народ, ми по-іншому сприймаємо деякі цінності, які, можливо, були нами забуті: почуття патріотизму, любові до рідної мови, землі, до нашої історії. І крок за кроком ми рухаємося сьогодні вперед.  Шполянщина має  багато надбань у різних видах мистецтва, а тому по праву пишається тими, хто творить сучасне обличчя її культури".

 

Пролунали побажання міцного здоров'я, добра, благополуччя, щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю. Наголошуючи на досягненнях культпрацівників, було вручено грамоти районної ради і райдержадміністрації кращим працівникам закладів культури району та аматорам народного мистецтва. А продовжився захід концертом, який підготували учні Шполянської дитячої школи мистецтв та Сигнаївської дитячої музичної школи.