Mobile menu

10 листопада 2017 року заступник голови районної ради Лідія Татарина взяла участь у виїзному засіданні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участі заступника міністра Лева Парцхаладзе на тему: "Створення умов для реалізації програм підтримки регіонів", яке проводилося у м. Золотоноші.

 У ході роботи розглянули питання розвитку пріоритетних соціальних інфраструктурних проектів у регіонах, первинної медичної допомоги у сільській місцевості, створення Центрів безпеки громадян і дитячих будинків сімейного типу, реалізації житлових програм у регіонах та якісного адміністрування дозвільних і погоджувальних процедур у будівництві, децентралізації повноважень у цій сфері, створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Також делегація відвідала капітально відремонтовану Золотоніську поліклініку, центральну районну лікарню, центр первинної медико-санітарної підготовки. Зміни вдалося зробити за рахунок коштів з обласного, місцевого бюджетів, підтримки народних депутатів та Держфонду регіонального розвитку . У лікарні все продумано – від системи обслуговування до дизайну. Впроваджено інформатизовану системи супроводу пацієнтів. Встановлено сучасне обладнання, ведеться відеоспостереження.