Mobile menu

14 листопада 2017 р. відбулось засідання президії районної ради під головуванням Олександра Кузуба.

 В засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді і спорту Павло Вербівський, начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий, головний лікар Шполянської ЦРЛ Василь Уманець, начальник районного управління Держпродспоживслужби Лариса Погасій, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін, начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та жилого-комунального господарства Тетяна Ветушко, районний військовий комісар Євген Маловічко, начальник фінансового управління Оксана Голуб, начальник відділу Держгеокадастру Олександр Матвійчук та головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Віталій Пуховський.

До порядку денного засідання президії внесено одне питання "Про порядок денний та питання, що виносяться на розгляд позачергової дев'ятнадцятої сесії районної ради".

Голова районної ради Олександр Кузуб проінформував членів президії про порядок денний та склад питань, запропонованих постійними комісіями для розгляду на сесії районної ради. В ході роботи депутати обговорили питання пропонованого порядку денного, зокрема, зупинившись на розгляді шляху передачі в комунальну власність Шполянської міської ради бюджетних установ комунальної власності Шполянської районної ради. 

Тож, президія районної ради вирішила скликати позачергову сесію районної ради 16 листопада 2017 року о 1000 годині в залі засідань районної ради. До порядку денного позачергової дев'ятнадцятої сесії внесено 50 питань, -

1. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради бюджетних установ комунальної власності Шполянської районної ради та зміну підпорядкування позашкільних навчальних закладів. 

2. Про надання згоди на передачу цілісних майнових комплексів позашкільних навчальних закладів, що розташовані на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. 

3. Про надання згоди на передачу в комунальну власність Шполянської міської ради Шполянської дитячої школи мистецтв. 

4. Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу Шполянської дитячої школи мистецтв, що розташована на території Шполянської ОТГ з комунальної власності Шполянської районної ради до комунальної власності Шполянської міської ради. 

5. Про надання згоди на передачу з комунальної власності Шполянської районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради філій Центральної бібліотечної системи. 

6. Про делегування представників Шполянського району до Госпітальної ради. 

7. Про надання дозволу на використання лікарських засобів з недоторканного резерву для стаціонарного лікування хворих.

8. Про внесення змін до районної комплексної програми «Медичні кадри» на 2016-2018 роки. 

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.02.2011 №5-7/VI «Про районну програму оздоровлення території району від сказу». 

10. Про районну програму запобігання виникненню захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання. 

11. Про внесення змін до районної комплексної Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки. 

12. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення Шполянського району на 2017-2020 роки. 

13. Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів Шполянського району на 2012-2017 роки. 

14. Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки. 

15. Про Програму поліпшення матеріально-технічної бази Шполянського районного військового комісаріату Черкаської області на 2017 рік. 

16. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Шполянського району на 2017 рік. 

17. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 р № 14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік». 

18. Про надання згоди на укладення договору оренди майна районної комунальної власності. 

19. Про надання згоди на списання майна районної комунальної власності. 

20. Про погодження укладення договору оренди приміщення та обладнання тепло генераторної Матусівського НВК І-ІІІ ступенів №1. 

21. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Кузубу О.М. 

22. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Татариній Л.М. 

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою продажу права оренди. 

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під ставками). 

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). 

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). 

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під ставком). 

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Ольвія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Сіващенко Марії Олімпіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

44. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Макодзей С.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

45. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ «Оріон» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами). 

46. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді гр. Бовсуна Сергія Миколайовича для ведення фермерського господарства. 

47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ «ЛНЗ-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Агро Відродження» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

49. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Кравченка Віктора Дмитровича для ведення фермерського господарства. 

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді СТОВ «Агрофірма Вись» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва