Mobile menu

Відділом культури і туризму підбито підсумки фотоконкурсу "Туризм та краєзнавство Шполянщини", який проводився вперше з 1 жовтня по 1 листопада, з метою поліпшення популяризації і розвитку туризму та краєзнавства в Шполянському районі, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей району, збереження кращих українських традицій. В подальшому даний конкурс, який вже став традиційним, як зазначив начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий,  планується проводити з березня по листопад.

 28 листопада 2017 року в читальному залі центральної районної бібліотеки зібралися представники влади, конкурсна комісія та всі бажаючі, щоб привітати учасників конкурсу та ознайомитись із їх роботами.

Перед присутніми виступили учасники конкурсу: Тетяна Кравець –учениця 11 класу Лозуватської ЗОШ, Ганна Кравець – учениця 8 класу Лозуватської ЗОШ, Аліна Броварська – учениця 8 класу Станіславчицького НВК та вчитель Нечаєвського НВК – Юлія Головкіна, які змістовно роз’яснили про свої почуття під час створення фотошедеврів.

 Член конкурсної комісії Іван Єлінецький здійснив короткий екскурс в основи краєзнавства, а Віктор Кравченко більш предметно зупинився на виконанні умов конкурсу та на характеристиці робіт кожної учасниці.

В перервах між виступами святковий настрій піднімали номери учнів дитячої школи мистецтв.

Так як умови конкурсу учасниками не були дотримані в повній мірі, конкурсна комісія вирішила І, ІІ, ІІІ місця не визначати, але рішенням конкурсної комісії визначено, що всім чотирьом учасницям за участь у фотоконкурсі вручити дипломи та грошові премії. Чарівних учасниць нагородили заступник голови районної ради Лідія Татарина, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця та начальник відділу культури і туризму Анатолій Лозовий.