Mobile menu

Щорічно, 3 грудня, згідно рішення 47 сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, в усьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів.

 Прогресивне людство, відзначаючи щороку Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Вшанування людей з особливими потребами на Шполянщині – це ще одна можливість замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги та уваги.

Заступник голови районної ради Лідія Татарина напередодні Міжнародного дня інвалідів відвідала товариство УТОГ, поспілкувалась із головою організації Світланою Дудкою. У Шполянській територіальній організації Українського  товариство сліпих Лідія Миколаївна зустрілась із членами товариства, які зібрались на відзначення Міжнародного дня інвалідів. На жаль, нового приміщення для цієї організації не вдалось придбати, але в існуючому зроблений ремонт, завезені дрова, в кімнатах тепло і затишно.

Також Лідія Татарина відвідала Шполянський  територіальний центр соціального обслуговування громадян похилого віку. У стаціонарному відділенні Шполянського територіального центру соціального обслуговування громадян похилого віку с. Лебедин Л.Татарина оглянула приміщення, територію. В цьому році за кошти з районного бюджету зроблені ремонти жилих кімнат, коридорів, тротуарів. Бабусі і дідусі задоволені умовами проживання, харчування. На запитання про потреби закладу його директор Таїсія Галата відповіла: "У нас усе є для роботи персоналу, проживання і відпочинку наших пацієнтів, всім би здоров`я і миру в Україні".