Mobile menu

21 грудня 2017 року в залі засідань будинку рад голова районної ради Олександр Кузуб провів пленарне засідання позачергової двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання.

 У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз, голови територіальних громад району, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації. 

Відповідно до вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради. 

 До порядку денного двадцять другої сесії було включено 6 питань. На сесію районної ради прибули та взяли участь в її роботі 23 депутати.

На початку роботи депутати затвердили звіт голови районної ради, внесли зміни до Програми підтримки органів виконавчої влади Шполянського району на 2016-2018 роки та до районного бюджету на 2017 рік. 

Далі депутати прийняли районний бюджет на 2018 рік та затвердили Акти приймання-передачі майна філій бібліотечних установ.

 У ході роботи сесія затвердила Акт приймання-передачі цілісного майнового комплексу Шполянського МНВК.  

Також депутати заслухали інформацію голови Матусівської ОТГ Василя Колісника щодо планів діяльності об'єднаної територіальної громади та взаємодії об'єднаної територіальної громади з районними установами.